Jak wykonać nadruk na koszulce?

Na pewno nie powinniśmy robić tego sami. To brzmi trochę jak ostrzeżenie, ale właśnie tak jest. To nam się po prostu nie będzie opłacało. Zastanówmy się czy wiemy jak to zrobić? Czy mamy do tego odpowiedni sprzęt? Niby można wszystko dzisiaj kupić, ale dla jednej czy dwóch koszulek nie będzie inwestować nie wiadomo, jakich pieniędzy. Jeśli nie zrobimy koszulki sami to nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć kogoś, kto zrobi to za nas.

Ile to będzie kosztowało?

Wszystko zależne będzie od ilości i tego, jaką firmę wybierzemy. Jeśli zdecydujemy się na nadruki na koszulkach Łódź w firmie Ideashirt to mamy gwarancje niskiej ceny. Koszulki za trzydzieści i czterdzieści złotych to tutaj coś normalnego, a zatem czy opłaca się cokolwiek działać samemu? To nie będzie kompletnie opłacalne, dlatego trzeba zastanowić się nad tym dwa razy. Koszulka bez żadnego wzoru kosztuje około piętnastu złotych. Po dodaniu wzoru cena się zmienia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest samodzielnie projektowanie. Wybieramy konkretną koszulkę wraz ze wzorem i od razu wiemy ile będzie nas to kosztowało. Nie ma żadnych kosztów ukrytych poza przesyłką.

Czy to nie jest wręcz idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą mieć oryginalną koszulkę http://ideashirt.pl/wiecej/wirtualne-biuro-ideashirt-pl-w-lodzi? W przypadku osób, które będą chciały być jeszcze bardziej oryginalne bez problemu będzie można zainwestować swoje pieniądze we własny wzór. Można stworzyć go samodzielnie w programie graficznym, ale jeśli ktoś chce to może załadować po prostu zdjęcie kogoś bliskiego albo jakąś fotkę z wakacji. Nie ma znaczenia, co, wzór zmniejsza się do odpowiednich rozmiarów tak żeby pasował do całości i mamy po problemie. Własna, oryginalna i niepowtarzalna koszulka jest warta każdych pieniędzy. Jeśli chcemy być bardzo oryginalni to zapłacimy tyle ile będzie trzeba. Wzór można zrobić albo zlecić to już zależne będzie tylko od naszego nastawienia. W dzisiejszych czasach gdzie wszyscy już wszystko widzieli stworzenie czegoś unikatowego nie jest łatwe, ale nikt nie powiedział, że nie jest to niemożliwe.

16 komentarzy